karpŚroda, 13 listopada 2013 karpImieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy karpOstatnia aktualizacja: 2013-11-07
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu arek 2745561 albert 7300154 mail biuro@carpstrong.eu arek@carpstrong.eu albert@carpstrong.eu  
reklama


ostatnio dołączyli
przemekt1szalom9mały_jżcprzemo1981kastor
reklama
statystyki
Ilość odwiedzin: 1081997
Ilość odwiedzin dziś: 87
Ilość użytkowników: 762
reklama
wiadomości
karpiePOLSKIE CENTRUM TEAMOWE

 


Z wielką przyjemnością ogłaszamy, iż rusza POLSKIE CENTRUM TEAMOWE. Pomysłodawcą całej akcji jest Piotr Gawroński ze SteelHook Carp Team. Dzięki wspólnym wysiłkom na Śląskim Portalu Karpiowym powstała nowa podstrona poświęcona centrum, odpowiednia szata graficzna dostosowana do nowych potrzeb. W Centrum Teamowym każdy team z Polski znajdzie swoje miejsce, wystarczy wypełnić ankietę wg wzoru i wysłać ją na nasz portalowy maila carpteamsport@o2.pl. Oczywiście wiele teamów dostanie taką ankietę drogą mailową, co ułatwi nam współpracę. Każdy team oprócz przedstawienia siebie i swojej działalności będzie mógł zamieszczać materiały bezpośrednio znad wody, opisy łowisk, zasiadek oraz aktualności związane z teamem (zawody, imprezy, zmiany itd.). 


 Uporządkowaniu tego wszystkiego służą kategorie , jakie powstały na stronie PCT:


1.                  Aktualności PRESS


2.                  Teamy polskie


3.                  Teamowe łowiska


4.                  Reportaże z zasiadek


5.                  Potyczka teamów


6.                  Własny team


Każdy artykuł należący do PCT ukażę się również na głównej stronie Śląskiego Portalu Karpiowego, przez co będzie dostępny dla szerszego grona odbiorców.


 

 


Specjalne miejsce na stronie PCT ma Potyczka Teamów organizowana przez Karola Olejnika. Tego typu impreza powinna być wzorem do naśladowania i cieszymy się, że Karol Olejnik został również koordynatorem Polskiego Centrum Teamowego. Dane wszystkich koordynatorów znajdują się w module „Koordynatorzy", który znajduje się u góry strony po prawej stronie. Koordynatorami PCT jest Piotr Gawroński ze SteelHook Carp Team, Karol Olejnik z Pobiedziskiego Klubu Karpiowego oraz Marcin Janic z Carp Team Sport.


 

 


Wzór wypełnienia ankiety, dzięki której tworzymy artykuł o teamie(kliknij). Oczywiście zdjęcia wysyłamy osobno, a nie wklejone w pliku tekstowym, co ułatwi nam obróbkę samej ankiety. Samą ankietę można wysłać w formacie : word, openoffice lub w zwykłym pliku tekstowym.


 
 


Jeśli zechcecie pomóc nam i włączycie się do tego procesu, bardzo prosimy o przesłanie informacji według załączonego zestawienia oraz zdjęcia teamu, swoich ryb oraz wód na adres carpteamsport@o2.pl :


 


ANKIETA (wg wzoru):


Nazwa Teamu :
Skład:
Adres ( lokalizacja ) :
Kilka zdań o Teamie :
Adres WWW :
Cele:
Marzenia:
Osiągnięcia:
Osoba kontaktowa : Imię i Nazwisko, telefon, e-mail

Wasze łowisko 1 :
Nazwa łowiska :
Lokalizacja :
Kilka zdań o łowisku :
Powierzchnia :
Średnia głębokość :
Średnia wielkość karpia i amura :
Rekordy łowiska :
Ilość stanowisk 1-2 osobowych :
Status łowiska : komercyjne, PZW, dzikie, inne
Opłaty wymagane na łowisku :
Dodatkowe informacje : ( np. strona WWW łowiska )
Lokalizacja łowiska wg : www.geoportal.gov.pl
Foto 1, foto 2,........

Łowisko 2 .
Łowisko 3 .


 


LIST POMYSŁODAWCY CAŁEJ AKCJI - PIOTRA GAWROŃSKIEGO ze STEELHOOK CARP TEAM


„ Szanowni Koledzy,Wędkarstwo karpiowe w Polsce przechodzi w ostatnich latach wiele przeobrażeń osiągając coraz to nowocześniejsze oblicze, pojawiają się coraz to nowocześniejsze przynęty, sprzęt i techniki połowu. Zmienia się środowisko społeczne tworzące współczesny polski świat karpiarski.


Tworzone są nowe portale społecznościowe, organizacje zrzeszające karpiarzy, instytucje opierające swa działalność na zjawiskach związanych z ta odmianą wędkarstwa. Świat karpiarski idzie do przodu.


Tylko jedna rzecz jest niezmienna- karpiarstwo to ludzie i ich pasja ! Prawdziwi ludzie z prawdziwą pasją !. Ale czy ludzie tworzący świat karpiarski w Polsce również idą do przodu ?


Jakże wiele w dzisiejszej rzeczywistości naszego wspólnego hobby przepychanek, zawiści, złośliwości i nieporozumień. Jakże wiele zjawisk, które zamiast nas rozwijać i łączyć -dzielą. A przecież, to jak wygląda ta rzeczywistość zależy w zupełności od nas samych. To my , pojedynczy ludzie, karpiarze, tworzymy tę rzeczywistość i kreujemy prawdziwy obraz relacji ludzi połączonych jedną pasją. Może zbyt wiele w naszym świecie pojawiło się struktur, organizacji, prezesów, które tak naprawdę zamiast pomagać w łączeniu ludzi - po prostu ich dzielą. Każdy z nas, karpiarzy żyje w swoim lokalnym świecie, przywiązany do swoich lokalnych łowisk, łącząc się z resztą świata karpiowego tylko wirtualnie poprzez internet - zupełnie anonimowo. Bez emocji, bez rzeczywistych rozmów nad wodą, bez prawdziwej Przyjaźni. Nasze karpiowe życie ograniczamy do łowienia na swoich lokalnych łowiskach oraz marzeniach o wyjazdach na Rainbow, Radutę czy Wygonin. A przecież Polska pełna jest wspaniałych zbiorników, na których w niezwykłej atmosferze możemy realizować nasze hobby. Możemy budować nową rzeczywistość polskiego karpiarstwa. Wspólnie z innymi karpiarzami. Musimy tylko chcieć to robić ! To co nas ogranicza w zwiedzaniu polskich łowisk to koszty łowienia na drogich znanych łowiskach lub kosztowny udział w zawodach karpiowych oraz obawa, że jadąc nad nieznane łowisko, trudno nam będzie odnieść jakikolwiek sukces spotkania się z naszymi ulubionymi cyprinuskami. A gdyby tak koszty ograniczyły się tylko do kosztów podróży i wyżywienia? Gdybyśmy pojechali na łowisko znane naszym Przyjaciołom, od których dowiedzielibyśmy się co i jak i gdzie? A gdyby tak , taka zasiadka odbyła się dodatkowo w przyjacielskiej atmosferze i jej wynikiem byłaby nowa znajomość a z czasem prawdziwa Przyjaźń? A gdybyśmy mogli odwzajemnić się naszym nowym znajomym zaproszeniem na swoje łowisko? A gdyby taka możliwość dotyczyła wszystkich karpiarzy i Teamów karpiowych w Polsce?Drodzy Koledzy, utworzyliście swój Team prawdopodobnie z takich samych przyczyn jak my. Chcecie realizować swoją pasję z Przyjaciółmi. Chcecie bawić się z ludźmi, których łączy z Wami nie tylko wspólna pasja ale być może również Przyjaźń. A gdybyście mieli Przyjaciół w całej Polsce? Prawdziwych Przyjaciół? Gdybyście mogli odwiedzać się na swoich łowiskach i realizować swoje hobby w wyśmienitej atmosferze ? Gdybyście mogli tworzyć nową, przyjazną i radosną rzeczywistość karpiarstwa w Polsce? Tak niewiele potrzeba żeby to zrobić ?


Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc i wzięcie udziału w tym procesie. Dla potrzeb tej akcji przygotowujemy portal, który będzie bazą wymiany informacji, nawiązywania kontaktów i realizowania rzeczywistych spotkań nad wodą pomiędzy polskimi Teamami karpiowymi. Spotkań towarzyskich, które będą przyczynkiem do stworzenia tej nowej rzeczywistości, na której nam tak bardzo zależy. Portal jest tylko narzędziem, bez struktur, administracji, i innych utrudnień. Jest miejscem do spontanicznego nawiązywania prawdziwych Przyjaźni, korzystania z zaproszeń innych Teamów lub zapraszania ich do siebie na swoje łowiska. Jest miejscem gdzie obowiązuje jedna ale najważniejsza zasad:


Niech połączy nas pasja !!! "


 Liczymy na to, że prawdziwi karpiarze, ludzie przyjaźnie nastawieni do świata i innych ludzi - WASZ TEAM, włączy się do tworzenia nowej, pełnej przyjaźni i szacunku do inny rzeczywistości świata karpiowego w Polsce:


 


 


Koordynatorzy:


Marcin Janic - CARP TEAM SPORT


Piotr Gawroński - Steel Hook CARP TEAM


Karol Olejnik - Pobiedziski Klub Karpiowy


 

 

karpie - aktualności
CENNIKOCHRONA PRAW OSOBOWYCHREGULAMIN PORTALUREGULAMIN FORUM