karpŚroda, 13 listopada 2013 karpImieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy karpOstatnia aktualizacja: 2013-11-07
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu arek 2745561 albert 7300154 mail biuro@carpstrong.eu arek@carpstrong.eu albert@carpstrong.eu  
reklama


ostatnio dołączyli
przemekt1szalom9mały_jżcprzemo1981kastor
reklama
statystyki
Ilość odwiedzin: 1082014
Ilość odwiedzin dziś: 94
Ilość użytkowników: 762
reklama
wiadomości
karpieW Pogoni za karpiem z Pawłem Szewcem.

 Na początku czerwca 2010 roku w pięknej scenerii, powstawał zupełnie nowy film karpiowy. Główny motyw przewodni dla filmu było stworzenie czegoś innego niż dotychczas. Dzięki pracy kilku ludzi na stałe związanych z pasją karpiowania powstała nowa seria filmów karpiowych. Przedstawiamy, zatem pierwszy film z cyklu "W Pogoni za Karpiem" cz.1. z udziałem Pawła Szewca oraz Jarka Grabowskiego. Jest to film ukazujący wspaniałą przygodę, jaką można przeżyć podczas zasiadki na karpie. W filmie można zauważyć, że kładliśmy duży nacisk na dopracowanie wszelkich szczegółów związanych z budową zestawów oraz innych drobnych detali. Dzięki temu każdy z widzów bezproblemowo będzie mógł zrobić własny zestaw, który został przedstawiony w filmie. Nie zabraknie także adrenaliny i wielkich emocji związanych z holem karpi, ale także i oczekiwaniem na brania. Więcej można zobaczyć na stronie poświęconej filmowi www.wpogonizakarpiem.pl Istnieje wiele sposobów zakupu filmu "W pogoni za karpiem z Pawłem Szewcem" cz.1 :


Zamówienia na film można składać: - e-mailem na adres : biuro@aspromedia.info lub naturalbait@naturalbait.eu - w sklepie internetowym www.naturalbait.eu - telefonicznie lub sms'em 602-707-986 oraz 693-783-603


FILM DOSTĘPNY W SPRZEDAŻY OD 10 LISTOPADA 2010r.

Łowienie karpi dla karpiarza jest wspaniałą pasją. Potrzeba ciągłego rozwijania się w kierunku karpiowania popycha nas do ciągłego doskonalenia naszych zestawów oraz technik połowu. Niezwykle istotna jest zarówno strategia nęcenia jak i odpowiedni wybór karpiowej miejscówki. Te wszystkie jakże ważne detale mają istotny wpływ na przebieg całej zasiadki i często przekładają się na wyniki połowów. Aby ułatwić Wam tą wspaniałą pasję karpiowania, przedstawiamy zupełnie nową serię filmów karpiowych, jakich dotąd nie było. Serdecznie zapraszamy Was do przeżywania naszych zasiadek razem z nami. Zagościcie z nami nad przeróżnymi łowiskami w Polsce, ale i również za granicą. Dotrzecie z nami w miejsca, o których Wam się nawet nie śniło w najgorszych koszmarach. Będziemy poświęcać się z bólem w ekstremalnych warunkach dla pasji karpiowania. Czasem jednak będziemy oddawać się pasji w przepięknej scenerii i zupełnej sielance. W każdym razie nie zabraknie adrenaliny. Zobaczycie także różne miejsca i poświęcone im techniki połowu. Będziemy szczegółowo przyglądać się wszelkim drobnym detalom, jakim są zestawy karpiowe i ich konstrukcje. Zobaczymy masę przeróżnych węzłów i poznamy ich wytrzymałości na zerwanie. Poczujemy gorzki smak porażki, ale także słodką radość zwycięstwa. A co w tym wszystkim najważniejsze będziemy czekać na upragnione branie, ekstremalnie pobudzający hol, radość z każdej złowionej ryby i wreszcie przeżyjemy to, co karpiarze lubią najbardziej, czyli wypuścimy złowioną zdobycz.


Pasja karpiowania rozwija się w nas podczas każdej, kolejnej zasiadki. Aby można było przeżywać ją wiele razy potrzebne jest coś więcej niż wspomnienia. Zabraliśmy, więc na zasiadkę kamerę, abyście i Wy mogli przeżyć razem z nami przygodę, jaką jest karpiowanie. Zapraszamy, więc na wielką przygodę podczas Pogoni za Karpiem z Pawłem Szewcem. Odwiedzimy zbiornik z wielkimi karpiami, na które będziemy polować.


W filmie zobaczymy m.in.:


- sondowanie dna z pontonu przy pomocy stukadełka i echosondy,


- poszukiwanie karpiowych miejscówek wśród zielska i trzcinowisk,


- jak prawidłowo ustawić markery,


- przygotowanie punktowej zanęty,


- kilka skutecznych zestawów takich jak: zestaw z ciężarkiem centrycznym, zestaw helikopterowy z krótkim sztywniakiem, zestaw z uwalnianym ciężarkiem podczas zerwania linki głównej,


- kilka przyponów i ich prezentację, takich jak: warwick rig, 360 rig, stiff rig,


- węzeł strzałowy do połączenia żyłki z plecionką,


- kilka ciekawych węzłów do krętlika,


- testy wytrzymałościowe trzech węzłów i ich wyniki,


- specjalną pętelkę do wiązania sztywniaków,


- zestaw i metodę do połowu karpi z powierzchni,


- emocjonujące brania karpi z powierzchni,


- brania na żywo z dna zbiornika,


- gorzki smak porażki i słodką radość zwycięstw

 


 


 


 

karpie - aktualności
CENNIKOCHRONA PRAW OSOBOWYCHREGULAMIN PORTALUREGULAMIN FORUM