karpNiedziela, 2 stycznia 2011 karpImieniny: Bazylego, Makarego, Narcyzy karpOstatnia aktualizacja: 2010-12-30
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu arek 2745561 albert 7300154 mail biuro@carpstrong.eu arek@carpstrong.eu albert@carpstrong.eu  
reklama
szybki kontakt
ostatnio dołączyli
tantosrobsoonpaunatkamykjack
statystyki
Ilość odwiedzin: 118899
Ilość odwiedzin dziś: 401
Ilość użytkowników: 541
reklama
wiadomości
karpieGrand-Prix Golden Carp 2011


 


      W roku 2011 firma Expert-Karp proponuje wszystkim karpiarzom udział w cyklu zawodów Grand-Prix Golden Carp   które  odbędą się na  łowisku Expert-Karp w miejscowości Nekielka w woj. wielkopolskim.


Zawody te składać się będą z trzech imprez:


 Anaconda Golden Carp  /11-15 maj/


Golden Carp/22-26 czerwiec/


 Baits.Pl Golden Carp/24-28 sierpień/


 Wpisowe  to kwota 700zł od Ekipy na każdą z III tur zawodów. We wszystkich tych imprezach gwarantujemy dla pierwszych dziesięciu ekip wysoką pulę nagród karpiowych w kwocie kilkunastu tysięcy złotych. Zwycięzcy oprócz nagród karpiowych otrzymają puchary, medale okolicznościowe oraz darmowy udział w następnej turze zawodów Grand-Prix Golden Carp 2011. Ekipy z miejsca II i III również otrzymają nagrody karpiowe, puchary i medale okolicznościowe,  jak również łowca największej ryby, który dodatkowo wzbogaci się o darmowe zezwolenie roczne na łowisko Expert-Karp w roku 2011 lub 2012 / do wyboru/ oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez głównych sponsorów Grand-Prix. Wśród uczestników rozlosowane zostaną  nagrody niespodzianki. Dla wszystkich startujących ekip przewidziany jest poczęstunek oraz niespodzianki kulinarne w trakcie zawodów.


 Wszystkie trzy tury zawodów zapowiadają się wręcz niesamowicie. Głowni sponsorzy z pewnością zadbają o wysoka klasę nagród karpiowych przedstawiając własne firmy w jak najlepszym świetle. Wszystkie trzy cykle będą zaliczane do Grand-Prix.  Aby wziąć udział w Grand-Prix Golden Carp wystarczy wystartować choć w jednej z  trzech  imprez.  Nagrodę Grand-Prix wygra ta ekipa, która w trakcie trwania cyklu imprez uzyska najlepszy wynik , tzn. złowi największą ilość kilogramów ryb zaliczanych do ogólnej klasyfikacji  tj. karp, amur, tołpyga od 2kg. wzwyż/.


Główna nagroda Grand-Prix  to kwota 2000zł, puchary oraz upominki karpiowe. Nagrody te zostaną wręczone po zakończeniu ceremonii zakończenia ostatniej tury zawodów w sierpniu br.


Zapisy na zawody będą przyjmowane od 1 listopada 2010 roku poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej .


Z zawodów tych  przeprowadzane będą relacje on line na portalu karpiowym www.portal.expert-karp.pl, który to obejmie patronat medialny nad tymi zawodami jak również przebieg  wszystkich trzech tur zawodów ukaże się w kwartalniku karpiowym DVD Karp w roku 2011.


Wszystkich sympatyków zawodów karpiowych gorąco zapraszamy.


Expert-Karp.

 

karpie - aktualności
regulamin portalu regulamin forum