karpŚroda, 13 listopada 2013 karpImieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy karpOstatnia aktualizacja: 2013-11-07
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu arek 2745561 albert 7300154 mail biuro@carpstrong.eu arek@carpstrong.eu albert@carpstrong.eu  
reklama


ostatnio dołączyli
przemekt1szalom9mały_jżcprzemo1981kastor
reklama
statystyki
Ilość odwiedzin: 1082004
Ilość odwiedzin dziś: 90
Ilość użytkowników: 762
reklama
wiadomości
karpieZawody expert-karp w 2012W roku 2012 firma Expert-Karp proponuje wszystkim karpiarzom udział w zawodach karpiowych Golden Carp  i IX Wielkopolskich Dniach Karpiowych .


W każdej z obu imprez będzie mogło  wystartować  30 dwuosobowych teamów po wcześniejszym opłaceniu wpisowego w kwocie 800zł od ekipy.  Zawody odbędą się  w starej formule tzn. będzie obowiązywał zakaz korzystania ze środków pływających, łódek zdalnie sterowanych, łowienie i hol ryb odbywał się będzie tylko i  wyłącznie z brzegu . Do łask powrócą „ kobry,  łyżki  zanętowe , rakiety,  proce i inne wynalazki". Dla wszystkich  ekip startujących w obu imprezach przewidziany jest tzw. „poczęstunek" oraz  niespodzianki kulinarne w trakcie trwania imprezy,  które to zostaną  dostarczone na stanowiska przez sędziów zawodów.


Golden Carp 2012 rozegrany zostanie na łowisku w Nekielce w dniach 16-20 maja.  Nagrodzonych zostanie „7" pierwszych ekip w ogólnej klasyfikacji oraz łowca największej ryby. Czołowa  trójka  oprócz nagród karpiowych otrzyma  puchary, medale okolicznościowe, nagrody- niespodzianki . Przewidzieliśmy  również kilka niespodzianek, upominków  dla ekip z poza pierwszej „7", które zostaną rozlosowane w trakcie ceremonii zamknięcia imprezy. Zwycięzcy zawodów dodatkowo otrzymają darmowy start  w  Golden Carp 2013 . Łączna pula nagród to 25.000zł.


IX Wielkopolskie Dni Karpiowe pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Września odbędą się na Zalewie Lipówka we Wrześni. Nagrodzonych zostanie 10 pierwszych ekip w ogólnej klasyfikacji  oraz łowca największej ryby.  Czołowa  trójka  oprócz nagród karpiowych otrzyma nagrody finansowe,  puchary, medale okolicznościowe.  Zwycięzcy zawodów dodatkowo otrzymają darmowy start  w Grand-Prix Daiwy rozgrywanym nad jeziorem Wygonin jak również darmowy start w jubileuszowych X Wielkopolskich Dniach Karpiowych.  To nie wszystkie jednak  nagrody,  przewidzieliśmy  również kilka niespodzianek, upominków  dla ekip z poza pierwszej „10". Łączna pula nagród w tych zawodach to 35.000zł.


Patroni medialni:- portal Expert-Karp, kwartalnik Karp-Max, kwartalnik DVD Karp,Carppassion.


Sponsorzy karpiowi : Dragon, Aller Aqua,  Adder Carp,  Fish Food,  Carp World,  Fantazy Baits,  Bandit Carp, Normark,  Max Carp, Centrum Wędkarskie Swarzędz , Daiwa,  Videotronic,  Robinson, Silesia Carp Hunter,  Warmuz Baits , czeska firma Max Carp,Normark,Shimano,Dynamite Baits,Ace,oraz kilka innych firm karpiowych o których dowiecie się na pewno do końca tego roku.


Z  zawodów tych  przeprowadzane będą relacje on line na portalu karpiowym www.portal.expert-karp.pl


Zapisy na zawody  przyjmowane są od 1 listopada 2011 roku poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.expert-karp.pl.


Pełna lista sponsorów i nagród przewidzianych za poszczególne miejsca w końcowej klasyfikacji zawodów  ukarze się wkrótce na stronie internetowej expert-karp.pl w dziale zawody.


Wszystkich chętnych do startu w zawodach  gorąco zapraszamy.


Expert-Karp.
  

karpie - aktualności
CENNIKOCHRONA PRAW OSOBOWYCHREGULAMIN PORTALUREGULAMIN FORUM