karpŚroda, 13 listopada 2013 karpImieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy karpOstatnia aktualizacja: 2013-11-07
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu arek 2745561 albert 7300154 mail biuro@carpstrong.eu arek@carpstrong.eu albert@carpstrong.eu  
reklama


ostatnio dołączyli
przemekt1szalom9mały_jżcprzemo1981kastor
reklama
statystyki
Ilość odwiedzin: 1082112
Ilość odwiedzin dziś: 108
Ilość użytkowników: 762
reklama
wiadomości
karpieNOWY FILM DVD – JUŻ WKRÓTCE ! W POGONI ZA KARPIEM Z PAWŁEM SZEWCEM cz.2

 


 

Szanowni użytkownicy, Firma AS PRO MEDIA z Ostrowa Wielkopolskiego zaprezentowała dzisiaj zwiastun drugiej części filmu „W pogoni za karpiem z Pawłem Szewcem". Jak wcześniej informowaliśmy zdjęcia do tej części filmu realizowano od 19 sierpnia tego roku na jednej z „dzikich" glinianek w województwie Wielkopolskim.


Autorem scenariusza jest znany polski polski karpiarz - Paweł Szewc, właściciel jednej z firm karpiowych jak również autor książki „Nowoczesne wędkarstwo karpiowe". Odowiedzialną osobą za realizację filmu jest Adrian Śmigiel, osoba związana również z wędkarstwem karpiowych oraz ze środowiskiem polskich mediów.


Jak informuje nas producent, jest to pierwszy polski film karpiowy zrealizowany na akwenie Polskiego Związku Wędkarskiego pod ich patronatem. Należy tutaj zdementować pomówienia, że PZW nie jest zainteresowany współpracą z karpiarzami, jak również realizacją filmów.


„Film pełen akcji, napięcia i dramaturgii jednocześnie, tak można określić najnowszą produkcję. W filmie  nie zabraknie znakomitej muzyki, dobrych zdjęć, animacji 3D, podwodnych ujęć oraz komentarza. Duże ryby złowione na dzikiej wodzie, to największe atuty naszego nowego wydawnictwa. W filmie zobaczycie wiele nowych pomysłów na uskutecznienie waszych połowów. Uważam, że to wydawnictwo będzie  jednym z lepszych propozycji filmowych na sezon 2012." - pisze Adrian Śmigiel


 


„Karpiowanie to wielkie wyzwanie, łowiąc coraz dłużej i doskonaląc swoje techniki połowu, stawiamy na swojej drodze coraz to trudniejsze zadania. Wreszcie przychodzi czas że nie wystarcza nam zwykłe złowienie karpia, polegające na zarzuceniu wędki i bezproblemowym wyholowaniu zdobyczy. Zaczynamy szukać czegoś więcej, bo przecież na początku karpiowej przygody każdy hol dostarczał nam adrenaliny. Po każdym holu trzęsły nam się ręce, a my nie mogliśmy założyć kolejnej przynęty na włos. Ten czas przeminął ale zawsze może powrócić jeśli tylko poszukamy dla siebie nowego, bardzo trudnego wyzwania. Taką adrenalinę możemy przeżyć wybierając trudne akweny pełne zatopionych drzew i krzaków. Tam gdzie praktycznie każdy hol kończy się parkowaniem ryby w zaczepach.


 


To wszystko przeżyjecie dzięki nam, już w grudniu w nowym filmie „W Pogoni za Karpiem z Pawłem Szewcem". - pisze Paweł Szewc


Sponsorami filmu jest firma THULE SWEDEN - producent bagażników dachowych, BRENDERUP - producent przyczep podłodziowych oraz CARP SHOP - Dawid Patlewicz.


Film powstał przy współpracy z firmą NATURAL BAIT.


Patronami medialnymi są: www.pzw.pl, www.carppassion.eu, www.carpplanet.eu, www.wedkarstwosportowe.tv


 


Producentem wykonawczym jest firma AS PRO MEDIA - www.aspromedia 

karpie - aktualności
CENNIKOCHRONA PRAW OSOBOWYCHREGULAMIN PORTALUREGULAMIN FORUM