karpŚroda, 13 listopada 2013 karpImieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy karpOstatnia aktualizacja: 2013-11-07
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu arek 2745561 albert 7300154 mail biuro@carpstrong.eu arek@carpstrong.eu albert@carpstrong.eu  
reklama


ostatnio dołączyli
przemekt1szalom9mały_jżcprzemo1981kastor
reklama
statystyki
Ilość odwiedzin: 1082123
Ilość odwiedzin dziś: 110
Ilość użytkowników: 762
reklama
wiadomości
karpieWielkopolskie Dni Karpiowe 2013

 


            W dniach 17-21 lipca 2013 roku na zbiorniku Lipówka we Wrześni odbędą się X jubileuszowe Wielkopolskie Dni Karpiowe pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Września .


W imprezie tej  będzie mogło  wystartować  30 dwuosobowych teamów po wcześniejszym opłaceniu wpisowego w kwocie 800zł od ekipy. W trakcie zawodów będzie obowiązywał zakaz korzystania ze środków pływających, łódek zdalnie sterowanych, łowienie i hol ryb odbywał się będzie tylko i  wyłącznie z brzegu . W przeddzień rozpoczęcia imprezy proponujemy wszystkim zawodnikom udział w szeregu konkursach karpiowych i nie tylko przygotowanych specjalnie z okazji jubileuszu. Wieczorem natomiast nad jeziorem odbędzie się biesiada integracyjna połączona z grillowaniem i ogniskiem. Będzie można przy płomieniach ogniska powspominać stare przygody karpiowe, spotkać się ze znajomymi jak również omówić ostatnie strategie przed rywalizacją. Każdy startujący w zawodach Team otrzyma od organizatorów okolicznościowe pamiątki i upominki, tak też wszyscy wrócą do domu z nagrodami.


Miło nam poinformować,  że zbiornik Lipówka zostanie  przed zawodami zarybiony karpiami o wadze od 5 do 12 kilogramów w ilości niemniejszej niż pół tony.  Fakt ten na pewno podniesie prestiż rywalizacji jak i adrenalinę u wszystkich startujących. Już teraz możemy spodziewać się zaciętej walki do ostatnich sekund  zawodów jak również  wspaniałych wyników końcowych.


Podczas ceremonii zakończenia zawodów nagrodzonych zostanie 10 pierwszych ekip w ogólnej klasyfikacji oraz łowca największej ryby. Czołowa trójka otrzyma okazałe puchary, medale okolicznościowe jak również nagrody karpiowe. Zwycięzcy zawodów dodatkowo otrzymają darmowy start w Grand-Prix Daiwy 2013 jak również darmowy start w XI Wielkopolskich Dniach Karpiowych. 


Patroni medialni:- portal Expert-Karp, kwartalnik Karp-Max, kwartalnik DVD Karp, portal Carppassion.


Sponsorami nagród rzeczowych będzie jak co roku wiele profesjonalnych firm karpiowych.


Z  zawodów tych  przeprowadzane będą relacje on line na portalu karpiowym www.portal.expert-karp.pl,  zawodami zainteresowane są stacje radiowe jak i telewizyjne.


Każda Ekipa, która będzie chciała wystartować w tych prestiżowych zawodach musi dokonać rejestracji zespołu poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.expert-karp.pl.


Pełna lista sponsorów zawodów oraz wszelkie szczegóły dotyczące zawodów ukarzą się wkrótce na stronie internetowej expert-karp.pl w dziale zawody.


Wszystkich chętnych którzy zechcą z nami świętować jubileusz Wielkopolskich Dni Karpiowych gorąco zapraszamy, jednocześnie życząc miłych i udanych zawodów.


Expert-Karp. 

karpie - aktualności
CENNIKOCHRONA PRAW OSOBOWYCHREGULAMIN PORTALUREGULAMIN FORUM