karpCzwartek, 29 sierpnia 2013 karpImieniny: Beaty, Racibora, Sabiny karpOstatnia aktualizacja: 2013-05-21
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu arek 2745561 albert 7300154 mail biuro@carpstrong.eu arek@carpstrong.eu albert@carpstrong.eu  
reklama


szybki kontakt
ostatnio dołączyli
AdasieknMagikandrzej52krzychu1933davidjunior
reklama
statystyki
Ilość odwiedzin: 993560
Ilość odwiedzin dziś: 143
Ilość użytkowników: 757
reklama
wiadomości
karpie „W pogoni za karpiem” cz.3 Rzeka Odra - Już w sprzedaży!

  „W pogoni za karpiem" cz.3  Rzeka Odra - Już w sprzedaży!


Długo oczekiwany, najnowszy film twórców serii „W pogoni za karpiem" jest już w sprzedaży.

Dwupłytowe wydawnictwo W pogoni za karpiem cz.3 - Rzeka Odra można już zamawiać na stronie www.wpogonizakarpiem.pl
Pierwsze zamówione egzemplarze filmów trafią  już do Was 23 stycznia 2013 roku.


Jako pierwsi  prezentujemy Wam film zrealizowany na polskiej rzece w którym będziecie mogli podziwiać naprawdę duże karpie a także piękne widoki oraz przyrodę. W filmie, który realizowany był podczas dwóch zasiadek na rzece Odrze poruszamy temat łowienia karpi w rzece o szybkim nurci


Gościem w trzeciej części filmu „W pogoni za karpiem" jest znakomity karpiarz, specjalista w łowieniu na rzece - znany Wam wszystkim m.in. z gazet wędkarskich - Przemysław Wamberski.

Mamy nadzieję, że z filmu wyciągniecie wiele cennych informacji oraz wskazówek, które z pewnością zastosujecie na swojej Odrzańskiej zasiadce.


TRAILER FILMU 1

Tych, którzy wybierają się na targi RYBOMANIA do Poznania oraz KARP FESTIWAL do Zabrza, zapraszamy na stoisko AS PRO MEDIA oraz NATURAL BAIT gdzie będzie można porozmawiać z twórcami filmu, a także będzie możliwość otrzymania autografu od Przemka Wamberskiego i Pawła Szewca.

 

          Przedzieramy się przez gąszcz lasów łęgowych, przez kłębowisko zarośli oraz zasieki pokrzyw, oblani potem, zmęczeni stajemy nad brzegiem dużej rzeki o mocnym a zarazem leniwym nurcie. Czując ścianę chłodu i lekkiej bryzy, rodzi się w nas uczucie podniecenia i nadziei. Spoglądając na rzekę patrzymy na mijającą nas wodę, napływającą nieustannie i odpływającą gdzieś dalej, nie myślimy o zagrożeniu, jakie niesie duża rzeka. W kłębiącej wodzie i napływających myślach widzimy cel naszej wyprawy. Rzecznego karpia.

          Prawidłowe wybranie dobrego odcinka rzeki, umiejętność czytania wody, wybór odpowiedniego miejsca, zastosowanie odpowiedniej strategii nęcenia oraz podanie dobrej przynęty, owocuje emocjonującym holem i wulkanem radości trzymając na macie okazałego rzecznego odkrywcę, jakim jest cwany rzeczny karp. To wszystko można przeżyć i zobaczyć udając się nad dziką Odrę, ale zanim zorganizujecie wyprawę nad tą malowniczą rzekę, zapraszamy do niepowtarzalnego, pełnego ciekawych ujęć i niezbędnych informacji filmu „W pogoni za karpiem" cz.3, pozycja niezbędna dla karpiarza żeby łowić skutecznie w dużej rzece o szybkim nurcie. - dodaje Przemek Wamberski

TRAILER FILMU 2


Film wydany został na nośnikach DVD oraz BLU RAY. Czas trwania dwupłytowego wydawnictwa to 123 minuty.

Film powstał przy współpracy z Polskim Związkiem Wędkarskich, portalem Carp Passion, Carp Planet oraz Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych we Wrocławiu/Nadleśnictwem Legnica.

 

Sponsorem głównym filmu jest firma Natural Bait, pozostali sponsorzy: VIMARCO.PL, CARP SHOP, CRAZY CARP.

Zapraszamy do odwiedzania naszego fan page'u: www.facebook.com/ASPROMEDIA

 www.wpogonizakarpiem.pl

Zapraszam serdecznie,

twórca cyklu „W pogoni za karpiem" - Adrian Śmigiel

 

karpie - aktualności
CENNIKOCHRONA PRAW OSOBOWYCHREGULAMIN PORTALUREGULAMIN FORUM