karpCzwartek, 29 sierpnia 2013 karpImieniny: Beaty, Racibora, Sabiny karpOstatnia aktualizacja: 2013-05-21
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu arek 2745561 albert 7300154 mail biuro@carpstrong.eu arek@carpstrong.eu albert@carpstrong.eu  
reklama


szybki kontakt
ostatnio dołączyli
AdasieknMagikandrzej52krzychu1933davidjunior
reklama
statystyki
Ilość odwiedzin: 993076
Ilość odwiedzin dziś: 73
Ilość użytkowników: 757
reklama
wiadomości
karpieLista wystawców na TARGACH RYBOMANIA 2013Lista wystawc_oacute.css;w Rybomanii 2013!Dokładnie miesiąc przed targami z ogromną przyjemnością i satysfakcją przedstawiamy listę firm, kt_oacute.css;re zaprezentują swoje produkty na tegorocznych targach.


Dokładnie miesiąc przed targami z ogromną przyjemnością i satysfakcją przedstawiamy listę firm, kt_oacute.css;re zaprezentują swoje produkty na targach Rybomania 2013. Swoją ekspozycję będzie miało 60 producent_oacute.css;w, importer_oacute.css;w i dystrybutor_oacute.css;w, a także sklep_oacute.css;w wędkarskich. Wiele produkt_oacute.css;w po raz pierwszy zostanie pokazanych na polskim rynku. Będzie to jedyna w swoim rodzaju okazja, by zapoznać się z tak ogromną ofertą wędkarskiego sprzętu w jednym miejscu i czasie.


Lista wystawc_oacute.css;w: http://rybomania.com.pl/pl/informacje_dla_zwiedzajacych/wystawcy_rybomania_2013.pdf


Targi zajmą powierzchnię niemalże 6000 m2, szczelnie wypełniając ekspozycją cały pawilon nr 4. Na Rybomanii 2013, kt_oacute.css;ra będzie największą w Polsce wystawą sprzętu wędkarskiego, nie zabraknie interesujących paneli dyskusyjnych z udziałem gwiazd światowego formatu, a także wielu wydarzeń towarzyszących. Wszystkie  informacje na bieżąco aktualizujemy na naszej stronie internetowej www.rybomania.com.pl oraz naszym kanale Facebook.


Pamiętajcie! Sezon wędkarski rozpoczyna się w Poznaniu!


 

karpie - aktualności
CENNIKOCHRONA PRAW OSOBOWYCHREGULAMIN PORTALUREGULAMIN FORUM