karpCzwartek, 29 sierpnia 2013 karpImieniny: Beaty, Racibora, Sabiny karpOstatnia aktualizacja: 2013-05-21
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu arek 2745561 albert 7300154 mail biuro@carpstrong.eu arek@carpstrong.eu albert@carpstrong.eu  
reklama


szybki kontakt
ostatnio dołączyli
AdasieknMagikandrzej52krzychu1933davidjunior
reklama
statystyki
Ilość odwiedzin: 993446
Ilość odwiedzin dziś: 123
Ilość użytkowników: 757
reklama
wiadomości
karpieRybomania 2013 już za 10 dni


 


 Rybomania 2013 już za 10 dni! 


To nie będą zwykłe targi, to będzie prawdziwe święto dla każdego wędkarza. Swoje propozycje przedstawi 70 firm, a łączna powierzchnia ekspozycji to niemalże 6000 m2. Zaprezentowanych zostanie kilkanaście tysięcy produktów ze wszystkich dziedzin wędkarskich. W Polsce już  dawno nie było wędkarskiego wydarzenia o takiej skali. Czego spodziewać się mogą wędkarze ? Przede wszystkim nowości sprzętowych na sezon 2013, ale nie tylko. Dla wielu będzie to okazja do uzupełnienia swojego wędkarskiego ekwipunku przed sezonem po atrakcyjnych cenach, a także możliwość spotkania wspaniałych wędkarskich gwiazd. Targi odwiedzą tacy mistrzowie jak Robert Taszarek (spinning), Mariusz Getka (wędkarstwo morskie) czy Wiktor Walczak (spławik), a także wielu gości z zagranicy, w tym dyrektor największych zawodów karpiowych na świecie - Ross Honey. W specjalnej strefie panelowej odbędą się prezentacje wędkarskich filmów i spotkania z ich twórcami. Targom z całą pewnością towarzyszyć będzie nieprawdopodobna atmosfera. Sezon Wędkarski naprawdę zaczyna się w Poznaniu!


Trzeba podkreślić, że targi Rybomania 2013 kierowane są do wszystkich wędkarzy i zaawansowanie w sztuce łowienia tutaj nie ma nic do rzeczy. Rozpoczynający swoją wędkarską przygodę mogą liczyć na pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu i rady co do sposobów jego wykorzystania. Cykl paneli dyskusyjnych, w których najlepsi polscy wędkarze opowiedzą o swoich największych sukcesach, z pewnością zainteresuje każdego. Jestem przekonany, że każdy wędkarz znajdzie na Rybomanii wiele dla siebie.


Bardzo cieszymy się, że w ostatnim czasie targi Rybomania (www.rybomania.com.pl) zdobyły wielu sympatyków. Jesteśmy na Facebooku (www.facebook.com/Rybomania) oraz mamy dedykowany kanał na YouTube (www.youtube.com/RybomaniaMTP), gdzie każdy może obejrzeć ciekawe wywiady z naszymi gośćmi i wystawcami. Mamy nawet aplikację mobilną „RybomaniaK" na telefony z systemem android (wkrótce także iOS). Prowadzimy setki działań promujących Rybomanię i to przynosi efekty. Spodziewamy się , że targi w Poznaniu odwiedzić może nawet 15 000 wędkarzy.Realizując Rybomanię 2013 działamy wspólnie z wieloma partnerami, wystawcami, z ludźmi którzy tworzą ten rynek w naszym kraju. Dzięki tym relacjom targi są dla nich partnerem i wspólnie realizujemy wyznaczone cele. Dzięki temu z całą pewnością Rybomania 2013 będzie zupełnie wyjątkowa. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tym unikalnym wędkarskim święcie. Zapraszamy w dniach 23-24 lutego na Międzynarodowe Targi Poznańskie. Zacznijcie z nami sezon! 

karpie - aktualności
CENNIKOCHRONA PRAW OSOBOWYCHREGULAMIN PORTALUREGULAMIN FORUM