karpŚroda, 13 listopada 2013 karpImieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy karpOstatnia aktualizacja: 2013-11-07
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu arek 2745561 albert 7300154 mail biuro@carpstrong.eu arek@carpstrong.eu albert@carpstrong.eu  
reklama


ostatnio dołączyli
przemekt1szalom9mały_jżcprzemo1981kastor
reklama
statystyki
Ilość odwiedzin: 1082005
Ilość odwiedzin dziś: 90
Ilość użytkowników: 762
reklama
wiadomości
karpieRELACJA Z TARGÓW W ZABRZU

 


                                                          TARGI W ZABRZU            


Kolejne" targi", które odbyły się w dniach 19-21.02.2010r. okazały się kolejną „oczyszczalnią" sklepów ze stanów magazynowych. Niestety od kilku lat targi nie są już takimi, jakimi były kiedyś. Przed paroma laty na targach mogliśmy podziwiać nowości różnych firm. Można było je dotknąć i obejrzeć, co pomagało we właściwym wyborze sprzętu. W dzisiejszych czasach jest to niemożliwe, ponieważ wszystkie większe firmy karpiowe zrezygnowały z wystawiania się na targach. Mam na myśli tutaj producentów wytwarzających sprzęt karpiowy. Jedną z firm, które zaprezentowały ciekawe produkty była firma Camera Show Hair Design- Karol Olejnik . Firma ta zaprezentowała szeroką gamę kamer podwodnych na bardzo wysokim poziomie.
Kolejną bardzo ciekawą ofertę zaprezentowała angielska firma century z dużym wyborem wędzisk.Nie zabrakło natomiast nowych producentów kulek, peletów, zanęt, dipów oraz różnych składników do produkcji kulek, które można było dotknąć i powąchać.


Firma Carp Company (Bandit Carp) przedstawiła bardzo szeroką ofertę produktów w dobrej cenie.

Nie zabrakło firmy Elektrostatyk, której asortyment był zadawalający, pojawił się także Paweł Szewc ze swoimi nowymi produktami.
Oczywiście Libor Chrobok ze swoją firmą JET FISH zaprezentował swoje produkty, które cieszą się dużym zainteresowaniem.
Wszyscy, którzy chcieli zakupić sprzęt, zanęty oraz przynęty znanych i sprawdzonych firm mieli okazję zrobić to po dość promocyjnej cenie. Bardzo bogaty asortyment również zaprezentowała firma BAITS.PL począwszy od namiotów a zakończywszy na kulkach proteinowych.
Można było także zobaczyć duży wybór łódek zdalnie sterowanych, łódki zaprezentowały następujące firmy: FISCHFEEDER, WARM BOAT i SIWOBRODY.

Będąc w Zabrzu można było spotkać i porozmawiać z wieloma ciekawymi i znanymi ludźmi oraz nawiązać wiele nowych kontaktów. Spotkaliśmy się z redaktorem naczelnym kwartalnika karpiowego „KARP MAX" Przemysławem Mroczkiem, który udzielił nam wywiadu (wywiad lada dzień ukaże się na łamach portalu), za co bardzo dziękujemy.
Spotkaliśmy również Ryszarda Jarmułowicza, Janka Zawade, Leszka Ruteckiego, Zibiego Hukałowicza oraz Libora Chroboka, z którymi zamieniliśmy klika słów i zadaliśmy klika nurtujących nas pytań. Każdemu z osobna chcemy złożyć podziękowania za poświęcony nam czas. 


 


 

karpie - aktualności
CENNIKOCHRONA PRAW OSOBOWYCHREGULAMIN PORTALUREGULAMIN FORUM