karpŚroda, 13 listopada 2013 karpImieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy karpOstatnia aktualizacja: 2013-11-07
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu arek 2745561 albert 7300154 mail biuro@carpstrong.eu arek@carpstrong.eu albert@carpstrong.eu  
reklama


ostatnio dołączyli
przemekt1szalom9mały_jżcprzemo1981kastor
reklama
statystyki
Ilość odwiedzin: 1082123
Ilość odwiedzin dziś: 110
Ilość użytkowników: 762
reklama
wiadomości
karpieNOWE PRODUKTY PELZER BAITS

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWĄ SERIĄ PELZER BAITS "PROTON"


Kulki Element Proton


 


Zmodernizowane pod kątem szybkiego działania, niczym Blitzkrieg, seria produktów Element Proton wkracza właśnie na rynki Europy. Warto wspomnieć, że na The Element zostało złowionych 6 karpi powyżej 30kg, w tym również Rekord Świata Karpia Pełnołuskiego z 2007 roku! Seria Element Proton jest rozwinięciem myśli serii The Element.


Unikalna struktura kulek sprawia, że zaczynają "pracować" tuż po wrzuceniu do wody.Kulki Element Proton przeszły bardzo pomyślnie okres testów. Testy przeprowadziło 30 karpiarzy z całej Europy. Łowili tylko na gotowe kulki Element Proton i  mieli obowiązek zapisywać wyniki połowu i swoje spostrzeżenia. Wynikiem testów było złowienie w terminie od czerwca do grudnia 2009 roku aż 48 karpi powyżej 20kg i 18 powyżej 25kg! Połowy odbywały się w 34 różnych jeziorach i rzekach.Testerzy porównywali  kulki Element Proton z kulkami wykonywanymi  samodzielnie. Porównanie dotyczyło wyglądu, zapachu, smaku oraz struktury i wypadło bardzo pozytywnie dla testowanych kulek. Wielu z nich uważa, że Element Proton to najlepsze przynęty, jakie kiedykolwiek wyprodukowano.


Prócz kulek w rozmiarach 12mm, 20mm i 28mm, seria zawiera 7mm Activ Pellets, Dumbells (baryłki),Bait Soak  (płynny pokarm),Dip w proszku oraz kulki Pop Up.Seria Element Proton wykonana jest na bazie najwyższej jakości mączek rybnych, mączek z owoców morza, suszonych larw ochotki, ekstraktu z małży, alg oraz dużej ilości aminokwasów. Aminokwasy zostały tak dobrane, iż pokrywają dokładnie zapotrzebowanie pokarmowe karpiowatych. Dzięki temu karpie reagują bardzo szybko na Protony nawet w zimnej wodzie. 


Występują w trzech wersjach: TFB (bardzo słodkie I owocowe), RRP (korzenne) oraz MCS (rybna&skorupiaki).


 


 


Już niedługo pokaże się opis kolejnych produktów.


 

karpie - aktualności
CENNIKOCHRONA PRAW OSOBOWYCHREGULAMIN PORTALUREGULAMIN FORUM