karpWtorek, 15 marca 2016 karpImieniny: Delfiny, Longina, Ludwiki karpOstatnia aktualizacja: 2015-09-03
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu albert 7300154 mail 501-780-671   albert@carpstrong.eu  
reklama

ostatnio dołączyli
iwonkak12@wp.pltyberxcarpTomForModoliverLee76
reklama
statystyki
Ilość odwiedzin: 2141948
Ilość odwiedzin dziś: 13
Ilość użytkowników: 774
artykuły
karpieKarel Nikl i tajemnica jego sukcesu

Karel Nikl to skromny człowiek sukcesu, który podbił czeski oraz słowacki rynek przynęt karpiowych wciągu zaledwie kilku lat. Od młodych lat zafascynowany połowem karpi odwiedził wiele krajów Europy Wschodniej, kilka krajów Europy Zachodniej oraz kontynent afrykański.  Z czasem pasja go tak mocno pochłonęła, że w 2002 roku powstała firma Karel Nikl, która oferowała składniki do wyrobu przynęt karpiowych. Dzięki jego ogromnym ambicjom wciągu zaledwie kilku lat doprowadził firmę Karel Nikl na szczyt rynku karpiowego.  Obecnie oferuje najwyższej, jakości przynęty karpiowe oraz akcesoria, które niewątpliwie ułatwią Ci połów ryb.


Jak sam twierdzi wszystko to osiągnął dzięki przyjaciołom. „Jeżeli ma się wokół zdolnych ludzi, wszystko jest dużo łatwiejsze. Aby zagwarantować najwyższą, jakość naszych produktów, kładziemy duży nacisk na praktyczne testowanie przynęt nad wodą. Nasz zespół to doświadczeni karpiarze, który łowią wyłącznie na naszych produktach. Ich wyniki są najlepszym dowodem, na jakość naszych produktów” – tak mówi o swoim team’ie


Karel stawia na długoletnie testowanie produktów zanim znajdzie on swoje miejsce na rynku. Zdaje sobie sprawę, że wszystkie produkty podpisuje swoim nazwiskiem. Jak zawsze powtarza jest z nich bardzo dumny i ma 100% pewności o wysokiej jakości swoich przynęt. Pomimo, że produkty nie należą do najtańszych bez wątpienia znajdują uznanie w gustach karpi i na stałe pozostają w wyposażeniach karpiarzy.  Dzięki jego produktom wielu z nich osiągnęło swoje marzenia związane z połowem karpi.

Karel nigdy nie powiela produktów stworzonych przez inne firmy. Wszystkie jego przynęty powstały w oparciu o własne doświadczenia i udoskonalenia. Szczególną uwagę należy zwrócić na akcesoria jest autorstwa, gdyż niejednokrotnie są to bardzo pomysłowe produkty, których nie znajdziecie gdzie indziej.

Gdy pytamy go o jego najlepsze produkty bez wątpienia mówi "3XL"!!!. Kulki, miksy, dipy, booster, pop-upy to naprawdę wyjątkowe produkty z tej serii. Potwierdzają to setki zadowolonych karpiarzy. Jesteśmy przekonani, że tych produktów nie trzeba reklamować, gdyż Wasze sukcesy nad wodą na przynęty 3XL są najlepsza reklamą.


Jego nowości, które przygotował na 2011 niewątpliwie okazały się wyjątkowo trafione: Nowa seria "Nocna Zmora" okazała się dużą konkurencją dla serii "3XL", która zajęła wysokie miejsce w rankingu skuteczności i od dawna nie miała lepszych. Teraz jej pozycja została zagrożona przez serię stworzoną na bazie prawdziwego miażdżonego czosnku. Fenomenalna kombinacja składników, która okazała się wyjątkowo skuteczna. Skąd ta nazwa? Podczas testów produktu bardzo często dochodziło do sytuacji, kiedy testerzy zwijali zestawy, gdyż mieli dosyć wyciągania kolejnych ryb, chcieli po prostu spokojnie przespać noc.


Kolejną nowością tej firmy jest "Gazdzina bez sukienki", jest to polski odpowiednik „ Odkopanej Selki’. Czym jest ta zagadkowa przynęta? Jest to niezwykle uniwersalny  produkt składający się z płynu i proszku dzięki, którym możemy uzyskać, dip, pastę, kulki proteinowe, dodatek do metod miksu, booster  i wiele innych. Sposobów jest tyle ile pomysłów w głowie. Stworzona na bazie enzymów wątrobowych z dodatkiem stymulatorów smaku oraz aminokwasów sprawia, że żaden karp się jej nie oprze. Przynęta uważana jest za bardzo selektywną ze względu na fakt, że większość ryb złapanych na  „Gaździnę” to ryby powyżej 8 kg. Musisz mieć naprawdę ogromne szczęście aby załapać na nią małą rybę.


Te i wiele innych ciekawych produktów znajdziecie w sklepie internetowym www.carp-world.pl, który jest dystrybutorem produktów Karela Nikla w Polsce. Znajdziecie tam również wiele ciekawych porad, artykułów, relacji oraz filmów.  W ofercie sklepu także produkty firm tj. Carp’R’us, Awa-shima, Leaon Hoogendijk, Haze, MacTronic i wiele innych.Przekonaj się sam o skuteczności produktów Karela  Nikla

CENNIKOCHRONA PRAW OSOBOWYCHREGULAMIN PORTALUREGULAMIN FORUM