karpPoniedziałek, 14 marca 2016 karpImieniny: Dalii, Leona, Matyldy karpOstatnia aktualizacja: 2015-09-03
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu albert 7300154 mail 501-780-671   albert@carpstrong.eu  
reklama

ostatnio dołączyli
iwonkak12@wp.pltyberxcarpTomForModoliverLee76
reklama
statystyki
Ilość odwiedzin: 2141631
Ilość odwiedzin dziś: 261
Ilość użytkowników: 774
artykuły
karpiePlecionki FIN – Stworzone do efektywnego łowienia karpi.

 

Firma Fin od kilku lat zdobywa coraz większą popularność na rynku europejskim. Bogata oferta wysokiej klasy żyłek i plecionek adresowana jest do specjalistów wędkarstwa karpiowego.Od końca 2014 roku jest również obecna na naszym rynku, zdobywając uznanie poparte lepszymi wynikami łowionych okazów.

 

W karpiarstwie, jednym z najważniejszych elementów mających wpływ na jakość wyeksponowania przynęty jest bez wątpienia zestaw końcowy, który ma olbrzymie znaczenie dla powtarzalności i częstotliwości brań. Umiejętność właściwego doboru oraz wykonania takiego zestawu, jest dla karpiarza niemal bezcenna. Ale nawet najlepsze umiejętności na nic, gdy używa się materiałów przyponowych wątpliwej jakości. Marka FIN ma w swojej ofercie szereg najwyższej klasy plecionek do zastosowania w wędkarstwie karpiowym. Produkowane w Niemczech, z wysokiej jakości włókien polietylenowych (PE) oraz poliestrowych (PES), przy użyciu najnowocześniejszych technologii, mogą z powodzeniem konkurować z najlepszymi firmami na rynku. Dzięki zastosowaniu specjalnych technologii splotu, plecionki FIN znakomicie układają się na dnie oraz charakteryzują się m.in. wyjątkową miękkością dzięki której zestawy końcowe z przynętą zachowują się w sposów naturalny nie wzbudzając podejrzeń żerujących ryb w łowisku.. Oferta marki FIN obejmuje całą gamę wyjątkowych plecionek przyponowych bez otuliny np. linie 4K DirectCarp, 6K Hookline, 8K Double, plecionek w otulinie Skin Line,SteelCordów, plecionek do przyponów strzałowych,  leadcorów a także znakomitych tonących plecionek na kołowrotek.

 

W 2013 roku firma FIN dołączyła do programu EFTTA Line Charter, skupiającego tak znanych producentów jak m.in. Shimano, Fox, Prologic czy Sufix, a który ma na celu ukrócenie procederu nieprawidłowego oznaczania  parametrów swoich produktów przez wiele firm, które bardzo często i mocno zawyżają m.in. średnice czy wytrzymałości żyłek i plecionek. Dzięki ścisłej kontroli organizacji EFTTA, członkowie programu standaryzującego podają na opakowaniach prawdziwe, nie zafałszowane wartości dotyczące swoich produktów. Wszystkie plecionki firmy FIN posiadają znak jakości EFTTA STANDARD MEMBER.

DYSTRYBUTOR : carpmix.pl

 

 

CENNIKOCHRONA PRAW OSOBOWYCHREGULAMIN PORTALUREGULAMIN FORUM