karpWtorek, 15 marca 2016 karpImieniny: Delfiny, Longina, Ludwiki karpOstatnia aktualizacja: 2015-09-03
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu albert 7300154 mail 501-780-671   albert@carpstrong.eu  
reklama

ostatnio dołączyli
iwonkak12@wp.pltyberxcarpTomForModoliverLee76
reklama
statystyki
Ilość odwiedzin: 2142290
Ilość odwiedzin dziś: 43
Ilość użytkowników: 774
imprezy
karpieAnaconda Golden Carp 05.05-09.05.2010

ANACONDA GOLDEN CARP zbiornik NEKIELKA
Serdecznie zapraszamy wszystkich karpiarzy na łowisko Expert-Karp w miejscowości Nekielka woj. wielkopolskie, na którym to w dniach 5-9 maja 2010 roku, odbędą się ogólnopolskie zawody karpiowe ANACONDA GOLDEN CARP, a tytularnym sponsorem, tak jak i w roku 2009 będzie bardzo dobrze znana w świecie karpiowym firma Saenger Anaconda.
Karpiarze będą mogli tu przeżyć wspaniałe chwile w ciszy i spokoju oraz zmierzyć się z ogromnymi karpiami. Zapisy na te zawody już trwają. Na chwilę obecną do udziału w zawodach zgłosiło się już kilka znanych teamów karpiowych, które startowały i startują w różnego rodzaju zawodach w kraju i za granicą.
W zawodach nagrody otrzyma pierwszych 10 ekip oraz łowca największej ryby.
Dla zwycięzców przewidziano nagrody w sprzęcie karpiowym i nie tylko. Pula nagród to kilkanaście tysięcy złotych oraz nagrody niespodzianki. Łowca największej ryby oraz trzy pierwsze Teamy oprócz nagród w sprzęcie karpiowym, otrzymają okazałe puchary jak również okolicznościowe medale. W dniu rozpoczęcia imprezy na terenie łowiska odbędzie się pokaz sprzętu karpiowego firmy Saenger Anaconda, a następnie darmowe party podczas którego będzie można degustować dania z grilla jak również ugasić pragnienie prawie, że mrożonym piwem.
W trakcie zawodów również przewidziano kulinarne niespodzianki.
Nad całością imprezy czuwać będą organizatorzy, straż łowiska oraz sędziowie.
Dla wszystkich zawodników zapewniona zostanie możliwość zamówienia wszelakich produktów spożywczych, z dowozem na stanowisko. Wszystkich pasjonatów karpiarstwa serdecznie zapraszamy. Pozostałe informacje uzyskać można na stronie internetowej łowiska www.expert-karp.pl lub pod numerem telefonu 503066667.

 

 

CENNIKOCHRONA PRAW OSOBOWYCHREGULAMIN PORTALUREGULAMIN FORUM