karpPoniedziałek, 14 marca 2016 karpImieniny: Dalii, Leona, Matyldy karpOstatnia aktualizacja: 2015-09-03
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu albert 7300154 mail 501-780-671   albert@carpstrong.eu  
reklama

ostatnio dołączyli
iwonkak12@wp.pltyberxcarpTomForModoliverLee76
reklama
statystyki
Ilość odwiedzin: 2141615
Ilość odwiedzin dziś: 259
Ilość użytkowników: 774
imprezy
karpieKarpiowy Dzien Dziecka z Siwobrodym 30.05.2010

KARPIOWY DZIEN DZIECKA Z SIWOBRODYM
Zapraszamy do wziecia udziału dzieci w wieku od 6 do 17 lat do wzięcia udziału w organizowanym KARPIOWYM DNIU DZIECKA Z SIWOBRODYM. Zawody odbędą się na łowisku DOBRO KLASZTORNE w Pobiedziskach w dniu 30.05.2010r. Udział w zawodach jest całkowicie bezpłatny. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymują upominki.
Głównym sponsorem zawodów jest firma Baits.pl. Udział w sponsorowaniu zawodów zapowiedziało wiele firm oraz osób prywatnych. Patronat honorowy nad karpiowym dniem dziecka obejmie Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziska zaś patronat medialny obejmie KARPMAX. Zawody zostaną zorganizowane na pięknie usytuowanym zbiorniku, w którym występuje bardzo duża populacja karpi. Zbiornik ten na potrzeby karpiowego dnia dziecka bezpłatnie udostępni Pobiedziski Klub Karpiowy. Udział w imprezie zapowiedziało wielu wspaniałych karpiarzy między innymi Przemek Mroczek, Piotr Janusz, Krzysiek Brzychcy, Andrzej Kopeć i inni.
Ze względu ma ograniczoną ilość stanowisk na łowisku o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.siwobrody.pl
Ryszard Jarmułowicz

CENNIKOCHRONA PRAW OSOBOWYCHREGULAMIN PORTALUREGULAMIN FORUM