karpWtorek, 15 marca 2016 karpImieniny: Delfiny, Longina, Ludwiki karpOstatnia aktualizacja: 2015-09-03
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu albert 7300154 mail 501-780-671   albert@carpstrong.eu  
reklama

ostatnio dołączyli
iwonkak12@wp.pltyberxcarpTomForModoliverLee76
reklama
statystyki
Ilość odwiedzin: 2142301
Ilość odwiedzin dziś: 44
Ilość użytkowników: 774
imprezy
karpieBaits.Pl Golden Carp 2011r.

 

      W roku 2011 firma Expert-Karp proponuje wszystkim karpiarzom udział w cyklu zawodów Grand-Prix Golden Carp   które  odbędą się na  łowisku Expert-Karp w miejscowości Nekielka w woj. wielkopolskim.

Zawody te składać się będą z trzech imprez:

 Anaconda Golden Carp  /11-15 maj/

Golden Carp/22-26 czerwiec/

 Baits.Pl Golden Carp/24-28 sierpień/

 Wpisowe  to kwota 700zł od Ekipy na każdą z III tur zawodów. We wszystkich tych imprezach gwarantujemy dla pierwszych dziesięciu ekip wysoką pulę nagród karpiowych w kwocie kilkunastu tysięcy złotych. Zwycięzcy oprócz nagród karpiowych otrzymają puchary, medale okolicznościowe oraz darmowy udział w następnej turze zawodów Grand-Prix Golden Carp 2011. Ekipy z miejsca II i III również otrzymają nagrody karpiowe, puchary i medale okolicznościowe,  jak również łowca największej ryby, który dodatkowo wzbogaci się o darmowe zezwolenie roczne na łowisko Expert-Karp w roku 2011 lub 2012 / do wyboru/ oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez głównych sponsorów Grand-Prix. Wśród uczestników rozlosowane zostaną  nagrody niespodzianki. Dla wszystkich startujących ekip przewidziany jest poczęstunek oraz niespodzianki kulinarne w trakcie zawodów.

 Wszystkie trzy tury zawodów zapowiadają się wręcz niesamowicie. Głowni sponsorzy z pewnością zadbają o wysoka klasę nagród karpiowych przedstawiając własne firmy w jak najlepszym świetle. Wszystkie trzy cykle będą zaliczane do Grand-Prix.  Aby wziąć udział w Grand-Prix Golden Carp wystarczy wystartować choć w jednej z  trzech  imprez.  Nagrodę Grand-Prix wygra ta ekipa, która w trakcie trwania cyklu imprez uzyska najlepszy wynik , tzn. złowi największą ilość kilogramów ryb zaliczanych do ogólnej klasyfikacji  tj. karp, amur, tołpyga od 2kg. wzwyż/.

Główna nagroda Grand-Prix  to kwota 2000zł, puchary oraz upominki karpiowe. Nagrody te zostaną wręczone po zakończeniu ceremonii zakończenia ostatniej tury zawodów w sierpniu br.

Zapisy na zawody będą przyjmowane od 1 listopada 2010 roku poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.expert-karp.pl.

Z zawodów tych  przeprowadzane będą relacje on line na portalu karpiowym www.portal.expert-karp.pl, który to obejmie patronat medialny nad tymi zawodami jak również przebieg  wszystkich trzech tur zawodów ukaże się w kwartalniku karpiowym DVD Karp w roku 2011.

Wszystkich sympatyków zawodów karpiowych gorąco zapraszamy.

Expert-Karp.

 

 

CENNIKOCHRONA PRAW OSOBOWYCHREGULAMIN PORTALUREGULAMIN FORUM