karpPoniedziałek, 14 marca 2016 karpImieniny: Dalii, Leona, Matyldy karpOstatnia aktualizacja: 2015-09-03
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu albert 7300154 mail 501-780-671   albert@carpstrong.eu  
reklama

ostatnio dołączyli
iwonkak12@wp.pltyberxcarpTomForModoliverLee76
reklama
statystyki
Ilość odwiedzin: 2141638
Ilość odwiedzin dziś: 262
Ilość użytkowników: 774
imprezy
karpieIV Carp Devil Baits Cup Jarosławki 2011 11.08-15.08.2011

 

Kolejne CARP SHOW tym razem nad wodą, w trakcie którego rozegrane zostaną zawody z cyklu CDB CUP JAROSŁAWKI 2011 będzie miało 11-15.08.2011. Zawody zaczną się 12.08 i będą trwały do ostatniego dnia CARP SHOW czyli 15.08.2011. To będzie już IV edycja imprezy organizowanej pod szyldem CARP DEVIL BAITS w Jarosławkach. Jak co roku organizatorem i głównym sponsorem imprezy będzie firma CARPSHOP Dawida Patlewicza. W tym roku imprezie będzie towarzyszyć prawdziwe show w wykonaniu znanych producentów i dystrybutorów sprzętu karpiowego w Polsce! W przeddzień zawodów tj. czwartek 11 sierpnia firmy sponsorujące nagrody będą łowić karpie i demonstrować bezpośrednio na swoich stanowiskach nad wodą produkty i sprzęt znanych marek karpiowych. Przez cały okres trwania imprezy tzn. do 15 sierpnia na łowisku w Jarosławkach będzie trwał kiermasz sprzętu karpiowego. To będzie niezwykłe wydarzenie, na które zapraszamy wszystkich, nie tylko tych, którzy startują w tych zawodach!

Wpisowe od drużyny (2 osób) wynosi 1000zł. Opłata za Team runnera to 50zł.

Wpisowe należy wpłacać na konto organizatora:

Dawid Patlewicz
Małeckiego 2/7, 60-705 Poznań
Mbank 11 1140 2004 0000 3102 7228 4063

W tytule należy podać imiona i nazwiska zawodników i team runnera!


Pula nagród od sponsorów wyniesie 25 000 zł

UWAGA!!! 3 najlepsze drużyny będą miały prawo do bezpłatnego startu w Finale Polish Carp Masters, który odbędzie się w dniach 21-25 września 2011 na zbiorniku "Staropolanka" w Zdzieszowicach.

Łowisko w Jarosławkach to chyba najlepsze miejsce do rozgrywania zawodów w Polsce. Szanse zwycięstwa mają drużyny, które będą ciężko pracować, gdyż podczas takiej imprezy może zostać złowionych kilka ton ryb! Średnia waga łowionych tam karpi na zawodach to 10kg! Największy z nich przekroczył magiczne 20kg! Nie jedna osoba biła podczas zawodów w Jarosławkach swoje rekordy życiowe, co do wielkości złowionych ryb. W październiku 2010 do łowiska zostało wpuszczone 11 ryb powyżej 20kg z czego jedna
ważyła 35kg!
Zatem zapraszamy na naszą imprezę CARP SHOW & CDB CUP JAROSŁAWKI 2011 i życzymy złowienia karpia na rekord Polski !!! Tutaj jest to możliwe!!!


REGULAMIN:

1.Zawody odbywają się na żywej rybie zgodnie z zasadą "Catch and Relase", czyli "Złów i Wypuść".

        2.Do klasyfikacji zaliczane będą karpie i amury powyżej 5kg.
3. Wędziska rozstawiamy max. 5 m od tabliczki z nr stanowiska wszelkie nieporozumienia zgłaszamy natychmiast
sędziom. Sędziowie są upoważnieni do rozstrzygania spraw spornych.

       4. Odległość pomiędzy poszczególnymi drużynami nie może być mniejsza niż 20 m

       5. W skład jednej drużyny może wchodzić maksymalnie 2 zawodników i 1 Asystent. Asystent(team runner) nie może zarzucać zestawów, holować i podbieraniem ryb włącznie!

6.Organizator wymaga od uczestników posiadania dużego podbieraka karpiowego, mat do odhaczania ryb oraz preparatu do odkażania ran( Klinika dostępnego u organizatora)!

7. Holowanie ryby może być realizowane tylko w obrębie swojego stanowiska.

8. Rybę należy tak holować aby nie miała styczności z żyłkami zestawów sąsiadów, w innym razie może zostać nie zaliczona.

9. Każdy zawodnik, którego zestaw zostanie splątany przez rybę holowaną przez sąsiedni zespół, może ten fakt zgłosić sędziemu, ale nie musi.

10. W czasie trwania zawodów zawodnicy mogą wchodzić do wody do wysokości ud.

11. Do czasu zgłoszenia ryba musi być przechowywana w worku karpiowym,1 ryba - 1 worek. Wyhaczanie odbywa się na macie karpiowej.

12. Tylko organizatorzy mają prawo do przeszukania sprzętu i samochodów zawodników (w ich obecności) w razie podejrzenia o złamanie regulaminu. Jeśli drużyna dopuści się oszustwa zostanie natychmiast wykluczona z zawodów, bez zwrotu poniesionych kosztów !!!

13. Dozwolone jest łowienie jedynie metodą gruntową. Każda drużyna łowi maksymalnie na cztery wędki, zestaw może być wyposażony tylko w jeden hak bezzadziorowy lub z mikrozadziorem(dopuszcza się typowe haki ze zgniecionym zadziorem) . Zakaz używania drgającej szczytówki i metody spławikowej.

14. Dozwolone jest korzystanie maksimum z dwóch markerów (bojek) do oznaczenia łowiska na jedną drużynę.

 15. Nęcenie dozwolone jest jedynie za pomocą ręki, rury wyrzutowej, procy, rakiety oraz działek pneumatycznych,

16. Używanie działek pneumatycznych oraz rakiet jest zabronione w godz. 22 00 - 5 00,

17. Zakaz używania do nęcenia i wywożenia zestawów : łódek zdalnie sterowanych oraz innych środków mechaniczno - elektrycznych. Zawodnicy nie tylko nie mogą używać powyższych urządzeń, ale nie mogą ich nawet posiadać ze sobą na łowisku.

18. Zakaz korzystania ze sprzętu pływającego w czasie trwania zawodów.

19. Zakaz używania wszelkich przynęt zwierzęcych.

20. Ryba holowana przed sygnałem zakończenia zawodów musi być podebrana maksimum do 15 minut po sygnale - koniec zawodów.

21. Zawodnicy są zobowiązani do umożliwienia robienia im oraz rybom zdjęć i filmowania przez organizatorów w czasie trwania zawodów, a także wyrażają zgodę na dowolne wykorzystanie ( publikację ) przez organizatorów wykonanych w czasie zawodów zdjęć i filmów.

22. W czasie trwania zawodów na terenie łowiska obowiązuje całkowity zakaz poruszania się samochodem przez uczestników zawodów oraz zakaz wjazdu przyczep campingowych ( zakaz nie dotyczy organizatorów ).

23. W momencie opuszczenia przez drużynę stanowiska należy wyjąć zestawy z wody.

24. W czasie zawodów obowiązuje zakaz rozpalania ognisk.

25. W razie niesprzyjających warunków pogodowych lub innych nagłych zdarzeń, organizatorzy mogą przerwać, lub wcześniej zakończyć zawody. W ostatnim przypadku, klasyfikacja generalna liczona będzie według stanu w momencie przerwania imprezy


LOSOWANIE STANOWISK


Losowanie stanowisk odbędzie się w następujący sposób:

Będą dwa pojemniki do losowania, w jednym z nich będzie numer drużyny, a w drugim numery stanowisk. Najpierw zostanie wylosowana pierwsza drużyna (przez któregoś z zawodników), która będzie losować dla siebie numer stanowiska, a następnie z drugiego pojemnika następną drużynę i tak kolejno aż do skończenia losowania

Program zawodów CDB CUP Jarosławki 2011


Każdy z uczestników CDB CUP Jarosławki 2011 przed losowaniem stanowisk musi zgłosić się do biura zawodów w celu rejestracji i potwierdzenia tożsamości. W przypadku nie zgłoszenia się drużyny do rejestracji, organizator ma prawo zdyskwalifikować tę drużynę.

 12.08.2011 - Piątek

08.00 - 11.00 - otwarcie biura zawodów, rejestracja zawodników i asystentów.
11.00 - 11.30 - otwarcie zawodów, losowanie stanowisk.
11.30-13.00-drużyny rozjadą się na stanowiska i mogą nęcić oraz przygotowywać sobie łowisko
13.00 - rozpoczęcie zawodów.

13-14.08.2011 - sobota-niedziela - czas trwania zawodów.

19.09.2010 - poniedziałek(świąteczny).
13.00 - koniec zawodów.
13.00 - 15.00 ostatnie ważenie ryb przez sędziów, opuszczanie stanowisk, podsumowanie wyników.
15.00 - ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, zakończenie zawodów.

Patronat medialny nad imprezą objęli: PFWK, DVD KARP, KARP MAX, CARP PLANET, CARPPASSION, CARPSTRONG, EXPERT-KARP

Więcej informacji na temat uczestnictwa w imprezie i samej wody można uzyskać bezpośrednio u organizatora pod numerem 504742339 lub mailem: kontakt@carpshop.pl i na stonach www.carpmeeting.pl , www.carpshop.plZ uwagi na ogromne zainteresowanie zawodami proszę o dość szybkie zapisywanie się na tą imprezę, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. O udziale w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń. Wszystkich chętnych do udziału w zawodach proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr 504 742 339. Osoby, które nie skontaktują się z organizatorem telefonicznie a wpłacą wpisowe nie mogą być pewne, co do swojego udziału w zawodach i wolnego miejsca dla nich.

Proszę również przy zapisywaniu się na zawody o podanie swoich danych takich jak:

- imię i nazwisko kapitana drużyny
- adres kapitana drużyny do korespondencji wraz z kodem pocztowym
- telefon kontaktowy
- e-mail (jeśli jest)
- imię i nazwisko drugiego zawodnika
- imię i nazwisko asystenta drużyny

Powyższe dane można przesłać po skontaktowaniu się telefonicznie z organizatorem pod nr 504 742 339, na adres e-mail kontakt@carpshop.pl lub smsem na numer organizatora.

 

CENNIKOCHRONA PRAW OSOBOWYCHREGULAMIN PORTALUREGULAMIN FORUM