karpNiedziela, 10 kwietnia 2016 karpImieniny: Borysławy, makarego, Michała karpOstatnia aktualizacja: 2015-09-03
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu albert 7300154 mail 501-780-671   albert@carpstrong.eu  
reklama

ostatnio dołączyli
iwonkak12@wp.pltyberxcarpTomForModoliverLee76
reklama
statystyki
Ilość odwiedzin: 2186451
Ilość odwiedzin dziś: 171
Ilość użytkowników: 774
imprezy
karpieIII Potyczka Team Polskich 14-17 kwiecien 2011

 

Szanowni koledzy karpiarze

 

Niedługo spotkamy sie nad wodą na Potyczce Teamów Polskich w Pobiedziskach nad j.Dobro Klasztorne. Do walki stanie 10 teamów z polski w walce o tytuł najlepszego.  W rywalizacji bierze udział 40 osób podzielonych na 20 grup tworzących 10 teamów. Spotkamy sie w dniu 13 kwietnia 2011 o godz. 15 na grill party (godzina może ulec zmianie) a także pokazie nowości sprzętowych firm, które są sponsorami tej imprezy Anaconda-Saenger, Mosella-Pelzer, Carp-Shop, Karp-Fan, Bagmax, Camera Show być może znajda sie jeszcze nowi sponsorzy, którzy zechcą wspomóc tą imprezę. Walczymy dla zabawy i chęci tworzenia bezpłatnych zawodów dla wszystkich karpiarzy w Polsce tak, aby propagować ten piękny sport, jakim jest Karpiarstwo. Jeśli chodzi o nagrody ufundowane zostaną puchary za 3, 2, 1 miejsce a także puchar za największa rybę plus nagrody rzeczowe od sponsorów dla wszystkich startujących.  Regulamin jest w trakcie tworzenia i pojawi się na portalach z początkiem marca 2011. Same zawody odbywać sie będą w dniach 14-17 kwiecień o dokładnych godzinach rozpoczęcia i zakończenia również poinformujemy. Ważną rzeczą jest natomiast dla mnie, jako koordynatora imprezy abyście podali mi pełna listę uczestników wyłaniając również kapitana teamu o taki zestaw nazwisk proszę na email wraz z numerem telefonu do kapitana teamu. Dodatkowo w załączniku znajdziecie, baner który pojawi się sie z waszymi danymi a także lista sponsorów na targach Karp Festiwal w Zabrzu 4-6 marzec 2011 a także na większości portalach karpiowych. W razie uwag, co do nazwy teamu proszę o korektę, jeśli taka jest potrzebna.Zapraszam również na targi Karp Festiwal, na których potyczka będzie miała swój boks.

 

Teamy startujące w 3 POTYCZKA TEAMÓW POLSKICH

 

1-CARP TEAM LUBOŃ

 

2-WARSAW CARP ARMY

 

3-TEAM CIPRO POLSKA

 

4-DVDKARP

 

5.-WIELKOPOLSKI KLUB KARIOWY CARPSTRONG

 

6-CARP TEAM SPORT

 

7-.WIND CARP TEAM

 

8.-BIG JACK

 

9.-KAP TEAM SOCHACZEW

 

10.-POBIEDZISKI KLUB KARPIOWY.

 

 

Serdecznie Pozdrawiam Pobiedziski Klub Karpiowy

Karol Olejnik 696029040 (dzwonić w koniecznośći )

INFORMACJE

 

REGULAMIN III Potyczki Teamów Polskich

14-17 kwiecień 2011 Dobro Klasztorne-Pobiedziska

 

1.Zawody są impreza towarzyska bezpłatną dla wszystkich uczestników

 

2. Potyczka odbywa się na terenie parku krajobrazowego prosimy zawodników o zachowanie przyjacielskiej atmosfery

 

3.Każda z drużyn musi posiadać matę, podbierak karpiowy a także odpowiedni zapas worków do przechowywania złowionych ryb do czasu zważenia

 

4.Do wagi zalicza się karpie od 3kg wzwyż i amury od 3 kg wzwyż.Każda rybę

Złowiona punktowaną umieszczamy w worku karpiowym i czekamy na przyjście sędziego. Sędzia po zważeniu ryby wpisuje na listę wraz z godziną i data daną rybę, co potwierdzamy podpisem. W przypadku połowu amura należy jak najszybciej powiadomić sędziego głównego lub pomocniczego.

 

5.Każdy zawodnik łowi na dwie wędki z brzegu metoda włosową

 

6.Zakaz wypływania pontonami, łodziami przez cały czas trwania zawodów.Dozwolenie jest używanie łodzi zdalnie sterowanych do wywożenia i zanęcania zestawów przez cały czas trwania zawodów. Gdyby z przyczyn technicznych łódź zdalnie sterowana odmówiła posłuszeństwa na wodzie, nie ma możliwości wypłynięcia po nią pontonem lub innym środkiem pływającym w trakcie trwania zawodów

 

7.Ze względu na bliskość niektórych stanowisk nie ma możliwości składania protestów w przypadku wpłynięcia zaciętej ryby w stanowiska drużyny sąsiedniej, jednakże prosimy zawodników o możliwie jak najbezpieczniejszy hol tak, aby kontakt z ryba był w obrębie swojego stanowiska

 

8.Dozwolone jest używanie wszelkich przynęt i zanęt wędkarskich roślinnych i zwierzęcych jednakże ze względu na wczesną porę prosimy o rozsądne dozowania ilości.

 

9.Zakaz rozpalania ognisk za wyjątkiem małego grilla

 

10. Każdy z zawodników proszony jest o zachowanie czystości nad wodą i segregowanie odpadów do worków na śmieci, które każdy otrzyma bezpłatnie.

 

11.Za każdy złowiony kilogram ryby zawodnik uzyskuje 1 punkt

 

12.Za złowienie pierwszego karpia lub amura zawodów zawodnik otrzymuje 5 pkt.

 Premii

 

13. Za złowienie najcięższej ryby zawodów zawodnik otrzymuje 5 pkt. premii.

 

14. W punktacji walczymy o 1, 2, 3 miejsce całego teamu a także indywidualnie za największą rybę miejsca indywidualne zawodników nie maja znaczenia w punktacji.

 

15.Losowanie odbywać się będzie w dwóch turach po wylosowaniu pierwszego numerka zawodnik ma 20 sekund na przyjęcie lub odrzucenie tego miejsca i losowanie ponowne z tym, że drugi los zostaje miejscem wybranym.

 

16. Po zajęciu właściwych miejsc przez zawodników nie można poruszać się samochodami wzdłuż polnej drogi jeziora a miarę możliwości prosimy o zostawienie ich na parkingu.

 

17.Każda drużyna może mieć jednego pomocnika (team Runnera), który może pomagać we wszystkich czynnościach związanych z urządzeniem namiotów, obozowiska, przygotowywaniem zanęt przynęt itp. włącznie z możliwością sterowania łodzią zdalnie sterowaną a także podbieraniem ryb przy pomocy podbieraka. Zabronione jest dotykanie wędzisk zawodników łowiących w czasie trwania zawodów(dotyczy wszystkich czynności związanych z zacinaniem, holem i obsługą wędzisk. Team runner, który złamie zakaz musi się liczyć z dyskwalifikacją danej drużyny a tym samym teamu( nie będą liczone punkty łowić można dalej).

 

18. Markery dozwolone są tylko połączone linką, żyłka z brzegu w dowolnej ilości.

Granicą umowną jest połowa jeziora, na niektórych stanowiskach będą oznaczenia w postaci bojek, które będą stanowiły granice podania zestawu. Ważne!!! -Minimalna odległość podania zestawu od bojki to 3 metry dotyczy rzutu jak również pływania łodzią zdalnie sterowaną(Chodzi o uniknięcie sytuacji, gdy ktoś będzie pływał łodzią obok bojki tłumacząc to zbadaniem dna echosonda- Odstępstwo od tej reguły to możliwość pływania łodzią w pierwszy dzień zawodów w celu wysondowania dna w godz. od 7.30 do 9.00 Czwartek 14 kwiecień 2011 po godz. 9.00 pływanie łodzią bliżej niż 3 metry od markera skutkuje nie zaliczeniem ryby w przypadku połowu (Prosimy o przestrzeganie tego punktu regulaminu gdyż mając doświadczenie z poprzednich imprez staramy się do minimum ograniczyć błędy, które pojawiają się w czasie trwania imprezy)

 

19.W sprawach decydujące zdanie ma

Sędzia główny- Tel 609117859 - Piotr Antowski

 

Obiady z dowozem BACHUS   061-8153393

 

Rozpoczęcie, start zbiórka, losowanie

 

Rejestracja teamów-

-rejestracja -13.Kwiecień 2011 Środa w godz. 12-16( w tych godzinach musi być przynajmniej jeden zawodnik z danego temu)

-Runner musi być zgłoszony przy rejestracji

-Przywitanie gości przez organizatorów godz. 16.45

-Grill, poczęstunek- około godz. 17.00

-Prezentacja sprzętu wędkarskiego i nowości w godz. 18-19

-Nocleg w namiotach nad wodą lub można wynająć hotel we własnym zakresie

-Losowanie godz. 6.30 Czwartek 14.Kwiecień.2011

-wyjazd na stanowiska po losowaniu głównym

-Nęcenie, zanecanie, obozowisko zaraz po przybyciu na miejsce wylosowane

 Nie wcześniej niż od godz. 7.30 Czwartek 14 kwiecień 2011

-Start zawodów godz. 9.00 Czwartek 14 kwiecień 2011

-Koniec zawodów godz. 10.00 Niedziela 17 kwiecień 2011

-Wręczenie pucharów, nagród i zakończenie imprezy godz. 11.30

  Niedziela 17 kwiecień 2011

 

 

 

 

 

 

Nagrody i Sponsorzy

 

12 szt. puchary za 3, 2, 1 miejsce dla teamów Sponsor BAGMAX, CAMERA SHOW

1 szt. puchar za największą rybę Sponsor BAGMAX, CAMERA SHOW

40 kpl-Nagrody za wszystkich startujących zawodników w postać przynęt i zanęt

Sponsor ANACONDA, KARP FAN,

20 kpl - Nagrody dla wszystkich teamów - Sponsor DVD KARP  

12 kpl-Nagrody z zajęcia 3, 2, 1 miejsca dla zwycięskich teamów Sponsor ANACONDA, KARP FAN, BAGMAX, DVD KARP, CAMERA SHOW

1 kpl-Nagroda za największa rybę- Sponsor KARP FAN, CARP SHOP, BAGMAX, DVD KARP

1 szt. - Nagroda za najcięższa rybę zawodów 3 dniowa zasiadka nad j.Dobro Klasztorne termin do ustalenia- Sponsor Pobiedziski Klub Karpiowy, BAGMAX, CAMERA SHOW

1 szt. -Nagroda za najcięższą rybę -Sklep Wędkarski Merlin

 

 

Patronat Medialny - www.carpstrong.eu 

info -www.pobiedziskiklubkarpiowy.pl, carpstrong.eu  carppassion.eu,www.carpteamsport.pl karpmax.pl  i na innych portalach  karpiowych

 

Nocleg, Obiady z dowozem BACHUS   061-8153393

 

 

Pytania, uwagi, kontakt

Organizatorzy-Pobiedziski Klub Karpiowy

Koordynator Karol Olejnik- 696029040   hair-design@hair-design.pl

 

 


CENNIKOCHRONA PRAW OSOBOWYCHREGULAMIN PORTALUREGULAMIN FORUM