karpPoniedziałek, 14 marca 2016 karpImieniny: Dalii, Leona, Matyldy karpOstatnia aktualizacja: 2015-09-03
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu albert 7300154 mail 501-780-671   albert@carpstrong.eu  
reklama

ostatnio dołączyli
iwonkak12@wp.pltyberxcarpTomForModoliverLee76
reklama
statystyki
Ilość odwiedzin: 2141650
Ilość odwiedzin dziś: 263
Ilość użytkowników: 774
kontakt

ZALECANA  PRZEGLADARKA Mozilla Firefox.

Witam serdecznie na portalu carpstrong!!!

Portal powstał kilka lat temu i dość prężnie się rozwijał, po dwóch latach niestety spoczął na laurach. Chciałbym reaktywować portal i liczę na Waszą pomoc. Dołożę wszelkich starań aby każdy z Was znalazł tu coś co go zainteresuje. Wszyscy, którzy chcą dzielić się swoimi spostrzeżeniami oraz wszystkimi informacjami, które będą miały wpływ na rozwój portalu gorąco zapraszam i zachęcam. Wszystkich chętnych (niezależnie od wieku, płci i przekonań) zapraszam do nadsyłania zdjęć, artykułów i filmów ze swoimi zdobyczami, zapewniam że każdy artykuł, niezależnie od treści jaką zawiera (oczywiście w na temat świata wędkarskiego-bez wulgaryzmów i obrazy osób trzecich) zostanie opublikowany na portalu, każde zdjęcie i każdy film również znajdzie dla siebie miejsce. Również chętni, którzy mają ochotę do podzielenia się wrażeniami ze swoich wypraw wędkarskich serdecznie zapraszam do przesyłania krótkich, długich w sumie to bez znaczenia jakich opisów. Moim celem jest  pisanie tu tylko prawdy, a nie to, co niektórzy chcieliby usłyszeć. Jeżeli macie jakieś pytania nie bójcie się ich zadawać, postaram się odpowiedzieć na nie jak najlepiej potrafię.

Na portalu znajduje się bardzo obszerne forum, na którym można się wymieniać informacjami. Zachęcam do aktywnego uczestnictwa w nim.

Zapraszam również inne strony i portale do współpracy.

 

Pozdrawiam i życzę miłego przeglądania zawartości :)

Albert Chojnacki

 


Współpraca

Witam. Jako PORTAL KARPIOWY CARPSTRONG chciałbym zaprosić do współpracy wszystkich chętnych karpiarzy, portale karpiowe, strony internetowe o tematyce wędkarskiej, sklepy oraz wszystkich tych, którzy chcieliby wymieniać się informacjami w dziedzinie wędkarstwa karpiowego. Jestem zainteresowany również wymianą banerów między stronami. Zapraszam wszystkich chętnych karpiarzy do nadsyłania zdjęć do galerii ze swoimi zdobyczami oraz artykułów,wiadomości ze świata karpiowego.
„NO KILL" To cecha, która wyróżnia nas karpiarzy !


Baner do pobrania w galerii zapraszamy.Kliknij aby pobraćJestem otwarty na współpracę z Wami.

 Do zobaczenia nad wodą.


ALBERT CHOJNACKI


501-780-671

  

albert@carpstrong.eu


biuro@carpstrong.eu


Imię*:
Nazwisko*:
E-mail*:
Telefon:
Treść wiadomości*:
Kod z obrazka*:
Pola oznaczone * muszą być wypełnione
CENNIKOCHRONA PRAW OSOBOWYCHREGULAMIN PORTALUREGULAMIN FORUM